bariyer çerçeve etiket pleksi ve yönlendirme    

ÜRÜN TEŞHİR MASAÜSTÜ VE AYAKLI STANDLAR

MASAÜSTÜ STANDLAR, KOZMETİK STANDLARI, GÖZLÜK STANDLARI, AYAKKABI STANDLARI, VİTRİN STANDLARI,VE MAKYAJ STANDLARI.

TEL:(009) 0212 485 06 05-0212 485 06 04 info@ergdisplay.com

   
line decor
line decor


 
 
 

MASA ÜSTÜ MENÜLÜK VE MENÜ TUTUCULAR

Makyaj Standları, Kozmetik standları, Kuyumcu Standları, Mağaza standları (Ayakkabı Standları, Cep telefonu standları, şapka standları, çanta standları, çatal standı, kaşık standı, bıçak standı, tabak standı vb...) imalatı.

Ergdisplay olarak gerek satışınızı artırmanız gerekse ürünlerinizin diğer ürünlerden ayrılarak kurumsal kimliğinize uygun ürün sunum standları, demo ürün standları , vitrin teşhir standları konularında sizler için bir çok çözüm üretmekteyiz. Ahşap standlar, pleksi (akrilik) standlar, metal standlar, aynalı standlar gibi bir çok alternatif ürün imalatını bir arada yaparak sizlere istemiş olduğunuz ürün standlarını bilgisayar ortamında hazırlayarak veya mevcut tasarımınızı kullanarak sizlere en kısa sürede; kaliteli doğru stand seçiminize ulaşmanızı sağlıyoruz.

saat standı, saat standları, saat vitrin standları, saat stand tasarımı, akrilik saat standları, pleksi saat standları, ahşap saat standları, lazer kesim saat standı
aynalı saat standları.

SAAT STANDLARI

(Pleksi, ahşap, metal, ayna vitrin saat standları tasarım)

Makyaj standı, makyaj standları, makyaj standı tasarımı, pleksi ve ahşap makyaj standları, ayaklı makyaj standı.

MAKYAJ STANDLARI

(Masa üstü veya ayaklı Makyaj stand imalatı)

Kuyum vitrin ve mağaza teşhir standları. (bilezik standı, kolye standı, küpe standı, bileklik standı, taki stand, ve altın takım set standları.

KUYUMCU STANDLARI

( Bilezik,küpe, kolye, bileklik , takı seti standlarıı)

Kozmetik standları, masa üstü kozmetik standları, kozmetik stand tasarımı  ve imalatı ( oje standı, ruj standı, rimer standı, eye line standı, far standı)

MASA USTU KOZMETİK STANDLARI

(Oje , ruj , rimer , maskara , eyeliner, pudra standları.)

Gözlük standları , gözlük duvar standı, ayaklı gözlük standı, gözlül vitrin standı, gözlük teşhir standı, masaüstü gözlük standı.GÖZLÜK STANDLARI (Masaüstü ve ayaklı gözlük standı)

Virin ve mağaza içi gözlük teşhir ve sunum standları.

Ayakkabı teşhir standı, ayakkabı merdiven stand, ayakkabı marka standı, ayakkabı vitrin standları, ayakkabı mağaza standları, ayakkabı kiosk standı.AYAKKABI TEŞHİR VE SUNUM STANDLARI

Ayakkabı vitrin ve mağaza için teşhir sunum standları

Ürün standları tasarım ve imalatı (

ÜRÜN STANDI (Masa üstü ve vitrin ürün standı)

Kurumsal kimliğinize uygun ürün standları için.

açık büfe ve açık gıda teşhir standları (pastahane kahvaltı standı, açık büfe kahvaltı standı, otel açık büfe standları, açık büfe yemek standları).

GIDA SUNUM VE TEŞHİR STANDLARI (AÇIK BÜFE STANDI)

Açık büfe ,pastahane, unlu mamüller, reçel, bal, meyve standları.

Küçük ev aletleri standları tasarım ve imalatı
(saç kurutma standları, bulaşık makinası standları, mutfak robotu standı, i pod standı, ısıtıcı standları, mutfak robotu standı, rondo standlar).

KÜÇÜK EV ALETLERİ STANDLARI (BEYAZ EŞYA STANDLARI)

Saç kurutma, ütü, mutfak robotu, ceptelefonu, maça , epilasyon , traş makinası , ipod ve tablet stand modelleri tasarımı ve standları.

Çatal kaşık bıçak sunum mağaza ve vitrin standları, çatal vitrin standı, kaşık standı, çatal standı.

ÇATAL BIÇAK KAŞIK STANDI (ZÜCCACİYE TEŞHİR STANDI)

Züccaciye vitrinleri için gerek ürün sunum ve teşhiri gerekse çatal bıçak ve kaşıkların vitrin teşhirleri için tasarlanmış çatal bıçak kaşık standları

Cep telefonu standları, cep telefonu standı, masaüstü cep telefonu standı, vitrin cep telefonu standı, mağaza cep telefonu standı, cep telefonu teşhir standı, cep telefonu tutucu.

CEP TELEFONU STANDLARI

CEP TELEFONU TEŞHİR VİTRİN VE MAĞAZA TEŞHİR STANDLARI

BİLGİSAYAR STANDLARI

LAPTOP DİZÜSTÜ VE TABLET TEŞHİR MASAÜSTÜ STANDLARI

Raf tepsisi, raf ürün teşhir standı, raf içi ürün standı, ekonomik ürün stanıd, raf tepsisi modelleri, ürün teşhir standı, etiketlikli raf tepsisi, raf tepsisi tasarımları, süpermarket raf tepsisiü süpermarket raf teşhir standı.

RAF TEPSİSİ (RAF VE MASAÜSTÜ ÜRÜN TEŞHİR STANDI)

Birbirine eklemeli , ön kısmı açılır kapaklı etiketlikli, alt kısım ister baskı alanı istenilirse 2 bölüm etiketlik kullanımlı raf tepsisi modelidir. Ürünlerin raf içerisinde farkındalığını artırmak yada banko, masaüstü veya tezgah üzeri ürün teşhir standları olarakda kullanılabilir.

masaüstü standlar, raf üstü standlar, tezgah üstü standlar, masaustu raf standı, tezgah ustu raf standı, masaüstü ürün teşhir standları.

MASAÜSTÜ VEYA TEZGAH ÜZERİ ÜRÜN TEŞHİR STANDLARI

Yanyana eklenebilen , kendinden etiketlik cepli açılır kapaklı, istenilen adette üst üste konumlandırılabilecek, masaüstü ve raf için ürün teşhir standlarıdır. Gerek ekonomilik açısından , gerekse sağlamlığı ile bir çok avantajı bir arada sunmaktadır.

   

 


   
REKLAM ÇERÇEVESİCAM ETİKET PROFİLİKLİPSLER4PLEKSietiket profili    
www.barrierg.com
www.ergidplay.com
 
www.camraf.com
www.bariyer.com.tr