bariyer çerçeve etiket pleksi ve yönlendirme    

Kataloglarınız ve Broşürleriniz İçin Masaüstü ve Ayaklı Broşürlük Standları.

ikitelli org san bölgesi çevre sanayi sitesi 1 blok no 28 ikitelli/istanbul

TEL:(009) 0212 485 06 05-0212 485 06 04 info@ergdisplay.com

   
line decor
line decor


 
 
 

AYAKLI, MASAÜSTÜ VE DUVARA MONTE BROŞÜRLÜK STANDLARI

 

ALUMİNYUM AYAKLI BROŞÜRLÜK STANDLARI

Pleksi ve aluminyum olarak üretilmiş ayaklı broşğürlük standları.( a4 broşürlük, a5 borşürlük, flyer broşürlük ve insert borşürlük olarak kullanabilir.) Standar ebatlarının dışında üretim mevcuttur.

Aluminyum broşürlük, aluminyum ayaklı broşürlük, broşürlük standlar.

TASARIM AYAKLI STAND BROŞÜRLÜKLER (İSTENİLEN EBATTA A3,A4,A5,A6 HER EBATTA VE ŞEKİLDE METAL, PLASTİK VE AHŞAP OLARAK ÜRETİLEBİLEN BROŞÜRLÜK STANDLARIDIR.

Broşürlükler, broşürlük standları, ayaklı broşürlük, ahşap broşürlük, broşürlük standları, katalog standları, kitap standları,

MASA USTU BROŞÜRLÜKLER

Masa üstü kendinden ayakta durabilir ekonmik model broşürlüklerdir. (a3,a4,a5,a6 ebatları stokta mevcuttur), Adetli siparişlerde istenilen renk ve ebatta üretilebilir.Kataloglarınızın veya broşürlerinizin renginde masaüstü broşürlükler ile müşterilerinizin ya da insanların broşülerinize ulaşmasını kaylaştırın

Masaüstü broşürlük, masaüstü broşürlükler, masaüstü katalog standı, katalog standları, a4 broşürlük,a5 broşürlük a6 broşürlük.

MODÜLER ZİG ZAG BROŞÜRLÜKLER

Metal , ahşap veya plastik (pleksi) olarak üretilebilen modüler kolay çıkarılıp kurulabilen broşürlük standıdır.İstenilen renk ebatta üretilebilir.

 

Zigzag moduler broşürlük standı, broşürlük standları, çift taraflı broşürlük standı,katalog standı

Firmamızda mutlak kurumsal kimliğinize, kataloglarına veya broşürlerinize uygun broşürlük modellerimiz mevcuttur.Daha fazla bilgi ve farklı modeller tasarlayabilmemiz için bize ulaşın.( Katalog ve broşür sergileme ve teşhir broşürlük standları.)

BROŞÜRLÜKLER İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ

info@ergdisplay.com

 

 


   
REKLAM ÇERÇEVESİCAM ETİKET PROFİLİKLİPSLER4PLEKSietiket profili    
www.barrierg.com
www.ergidplay.com
 
www.camraf.com
www.pleksiler.com