bariyer çerçeve etiket pleksi ve yönlendirme    

RAF TEPSİSİ MODELLERİ VE RAF ÜZERİ RAF TEPSİ ÜRÜN STANDLARI

RAF TEPSİSİ VE RAF-İN-RAF RAF ÜZERİ GEÇMELİ RAF STANDLARI VE TEPSİLERİ.

ikitelli org san bölgesi çevre sanayi sitesi 1 blok no 28 ikitelli/istanbul

TEL:(009) 0212 485 06 05-0212 485 06 04 info@ergdisplay.com

   
line decor
line decor


 
 
 

RAF ÜZERİNE MONTE GEÇMELİ KENDİNDEN ETİKETLİ RAF TEPSİLERİ (ÖN KISMI KAPAKLI OLUP ETİKET İÇERİSİNE KONULMAKTADIR)

RAF TEPSİSİ ( RAF ÜZERİ ÜRÜN STANDI)

Raf tepsisi olarak kullanımak için tasarlanan gerektiğinden yan yanan ekleme imkanı olan; farklı renklerde üretilebilen enjeksiyon baskı yöntemiyle üretilen raf üzeri stand ve raf tepsisi modelidir.Raf tepsisinin en büyük özelliği ön kısmındaki şefaf açılabilir kapaktır. Kendinden şefaf kapak bombeli (eğimli) bir tasarımı olup kolaylıkla açılarak arasına ürün etiketi veya bilgiledirme kartlı kolaylıkla yerleştirirlir. Bu sayede etiket koyma veya tamamen ürün etiketine dikat çekilmiş olur. Aynı raf tepsisi üzerine bulunan alt kısıma ise raf üzerinde ürününüzün farkındalığını artırmak için baskı veya etiket profili uygulayarak ikinci bir bilgilendirme yada promasyon duyuru gösterme alanı elde edilmiş olur.

Masaüstü ürün standı, masaüstü ürün standları, tezgah üstü ürün standı, tezgah üstü standlar, banko üzeri standlar, banko standları.

Raf tepsilir tek tek olarak raflara yapıştırarak yada eklenme yerlerinden birbirine geçme yöntemiyle eklenerek komple raf uygulanabilir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur (pembe, mavi, kırmızı, siyah, turuncu, mor, yeşil vb...), Raf üzeri ürün stand ve tepsisisen istenmesi halinde ayraç , seperatör ve bölücü uygulanabilmesi için üzerinde ayraç ve separatör kanalları mevcuttur. Market raflarında karmaşayı önlemek ve ürün çeşitliliğinin fazla olması durumlarından raf üzeri raf uygulama yöntemiyle üst üste konumlandırılarak raf adeti raf içinde çoğaltılmış ve ürünlerin hem daha tanzim hem de teşhir ve sunumu daha düzgün yapılarak , az alanda daha çok ürün sunum, teşhirine olanak sağlamaktadır.

Süpermarket raf tepsisi, raf içine raf , raf üstüne raf, raf  içi stand, raf tepsisi, ürün sunum standı, süpermarket raf standları.

RAF İÇİN RAF UYGULAMA RAF TEPSİSİ ÖRNEKLERİ

Raf standları, süpermarket ürün tepsisi, süpermarket raf standı, süpermarket ürün teşhir standı, süpermarket raf tepsisi.Raf tepsisi tasarımları, raf teşhir standları.Raf içi raf  bölücü, raf içi tepsi, raf tepsi standları.

YAN YANA GEÇMELİ VE KAPAKLI ETİKETLİKLİ RAF TEPSİSİ (ÜRÜN TEŞHİR STANDI MASAÜSTÜ)

Süpermarket rafları, ezcazne ve mağaza banko, masaüstü ve tezgah üzerine ürün teşhiri yapabileceğiniz istediğiniz renkte üretilebilecek ürün teşhir raf ve banko masaüstü raftepsisidir.Gerek kullanım kolaylılığı, gerekse bir çok işlevselliği bir arada barındırır. Raf içi düzenlemeye ve ürüne dikat çekmek için ekonomik ve pratik bir çözümdür.İstenildiğinde raf ayraçları, iticiler veya üst üste konumlandırılarak raf için raf oluşturulur yada masaüstünde ufak raflar olarak kullanılabilir.Yukarda ki resimleri tıklayarak 2 katlı 3 katlı masaustu raf tepsi ürün teşhir standları hakkında ve ne şekilde kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz; daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurunuz...

RAF İKAZLI VE AYRAÇLI SÜPERMARKET RAF İKAZ VE DUYURULU RAF TEPSİLERİ (FARKLI İKAZ VE DUYURU ÇALIŞILABİLİR)

MakaMakarna tepsisi, makarna süpermarket standı, makarna raf ikazları, paketli gıda süpermarket teşhir sistemleri.Mama süpermarket teşhir, bebek gıdası teşhir ünitesi, bebek maması teşhir ürünleri, bebek reyonu teşhir ürünleri.

SÜPERMARKET GIDA ÜRÜNLERİ RAF ÜZERİ TEŞHİR VE SERGİ RAF TEPSİLERİ (RAF ÜZERİ ÜRÜN STANDLARI VE TEPSİLERİ)

Süpermarket raf üzeri duyuru , ilan ve bilgilendirme ürün tepisi ve stand modelleri, ürün tepsisi, süpermarket raf tepsisi, süpermarket raf üzeri standlar.

KOZMETİK ÜRÜNLER SÜPERMARKET VE MAĞAZA RAF ÜZERİ TEŞHİR VE SERGİ RAF TEPSİLERİ ( RAF İKAZLI VE KENDİNDEN ETİKETLİ RAF TEPSİSİ)

 

süppermarket raf standı, raf üstü teşhir, raf üzeri ürün bilgilendirme.

Süpermarket şampuan standı, süpermarket raf ikazları, raf üzeri ürün tepsisi, raf üzeri ürün standları.

 

Raf ikazlı raf tepsisi, raf tepsisi, süpermarket raf üzeri ürün dikkat çekme, süpermarket raf standları, vakum ürün standları.
 

RAF İKAZLI ŞEFAF RAF TEPSİSİ (Raf üzerlerinde ürünün daha dikat çekici olması ve daha ön plana çıkarak satışın artması için tasarlanmıştır yanyana eklenebilir raf tepsi)

 


   
REKLAM ÇERÇEVESİCAM ETİKET PROFİLİKLİPSLER4PLEKSietiket profili    
www.barrierg.com
www.ergidplay.com
 
www.camraf.com
www.bariyer.com.tr