bariyer çerçeve etiket pleksi ve yönlendirme    

HAVUZ STANDLAR VE MAĞAZA ORTA TEŞHİR STANDLARI

ikitelli org san bölgesi çevre sanayi sitesi 1 blok no 28 ikitelli/istanbul

TEL:(009) 0212 485 06 05-0212 485 06 04 info@ergdisplay.com

   
line decor
line decor


 
 
 

MAĞAZA ORTA VE HAVUZ STAND MODELLERİ İMALAT VE TASARIMI

'Oje standları, indirim standları, küre standlar, krom ayaklı standlar'

ECZANE VE MAĞAZA ORTA STANDLARI

Pleksi, ahşap ve metal mağaza oje, kozmetik, ilaç ve makyaj malzemeleri eczane teşhir standları.

Ahşap etiket tutucu, ahşap etiket tutucu standlar, ahşap etiketlik.

Etiket Tutucu ve Çerçeveli Eczane ve Mağaza Orta Havuz Standları.

Şefaf orta stand, şefaf havuz stand, oje standı, baskılı orta standlar, baskılı havuz standlar, evzane orta stand, orta havuz stand, havuz stand modelleri, havuz stand tasarımları.
Renkli orta stand, görselli havuz stand, oje standı, stand tasarımları, yuvarlak orta stand, küre orta stand, şefaf orta stand.
Orta stand, orta standlar, orta havuz standlar, havuz stand modelleri, oje standları, kozmetik standları, parfümeri standları, aksesuar standları.
Mağaza havuz stand, eczane havuz stand, market havuz stand, resimli havuz stand, baskılı havuz stand.

Özellikle ürünün ön planda olduğu mağazalar ( eczane, güzellik merkezleri ve tekstil) için tasarlanmıştır. Eczaneler ruj standları, promasyon standları, ilaç standları, krem standları, makyaj malzemeleri standı ve kozmetik malzemeleri standları olarak kullanabilir.Ürün stokta şefaf olarak bulunmasının dışında istenmesi durumunda istenilen renk ve ebatta üretilebilir.

Farklı ebatları mevcuttur.Küre olması ve şefaf yapısı sayesinde içine konulan ürün teşhiri ve mekana ayrı bir şıklık katar. ürün havuz standların yarım küre şeklinde ki teşhir stand havuz bolumu çap olarak aşağıda belirtilmiştir.

Stand yüksekliği 95 cm

Havuz stand derinlikleri: 40 lık havuz stand, 50 lik havuz stand, 60 lık havuz stand. (istenmesi durumunda adetli işlerde istenilen ebatta havuz stand imal edilebilir.)

Renkler: Gerek havuz standın yarım küre şeklindeki havuzu, gerekse boru ve ayak kısmı istenmesi durumunda istenilen renkte temin edilebilir .( krom , altın parlak sarı, siyah, sarı, kırmızı, mavi, yeşil vb...)

   
REKLAM ÇERÇEVESİCAM ETİKET PROFİLİKLİPSLER4PLEKSietiket profili    
www.barrierg.com
www.ergidplay.com
 
www.camraf.com
www.pleksiler.com